aktualności

Najbliższe wydarzenia

Najbliższe spotkanie, planowane na sobotę 21 marca 2020 roku – nie odbędzie się. Jednak w tym dniu o godz. 16.00, Ojciec Łukasz Andrzejewski CP. odprawi (sam, w domu zakonnym) Mszę św. w naszych intencjach. Pozostańmy w łączności duchowej, módlmy się w intencjach naszych i Kościoła. Kolejne spotkanie planowane jest na 18 kwietnia 2020 roku. Życzmy sobie wzajemnie pogody ducha, sił i wytrwałości w trwającym czasie Wielkiego Postu, który stał się także czasem próby. Tęsknota za wspólnotowym przeżywaniem Eucharystii niech uświadamia nam tęsknotę za Bogiem i Niebem. Módlmy się za wszystkich, którzy teraz tej modlitwy potrzebują. 

Bardzo serdecznie zapraszamy 16 listopada 2019 r. na kolejne spotkanie Wspólnoty Osób Owdowiałych. Rozpoczniemy jak zwykle Mszą św. o godzinie 16.00 odprawianą w intencji naszych zmarłych współmałżonków. Potem zapraszamy na katechezę i agapę do sali na plebanii na Kamionku (Warszawa, ul. Grochowska 365). Całość prowadzi nasz opiekun Ojciec Łukasz Andrzejewski, Pasjonista. Zapraszamy także na DZIEŃ SKUPIENIA– 7 grudnia 2019 roku do domu Ojców Pasjonistów przy ulicy Zamienieckiej 21 w Warszawie. Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 11.00, zakończymy około 16.00. W programie: konferencje i Msza święta, w przerwach kawa, herbata i obiad. Prowadzi nasz opiekun – Ojciec Łukasz Andrzejewski. Serdecznie zapraszamy do korzystania z możliwości spotkania z doświadczonym psychologiem i porozmawiania między innymi o problemach specyficznych dla okresu żałoby. Możliwość spotkania po umówieniu telefonicznym (604 988 900).

Dodatkowo spotykamy się dwa razy w miesiącu na czytaniu Pisma Świętego. Rozważamy czytania niedzielne (z minionej i z kolejnej niedzieli). Korzystamy m.in. z filmów „Nowa jakość życia” wydanych przez Studio Katolik i Centrum Formacji Duchowej z Krakowa. Spotykamy się w wybrane środy o godz. 17.00 w sali na plebanii na Kamionku. Najbliższe spotkania: 6 i 20 listopada, 4 i 18 grudnia, 8 i 22 stycznia 2020 r., 5 i 19 lutego 2020 r.